32626 Görüntülenme

Battlefield 5 Deluxe Edition

Oyun Bilgileri

Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş bir şekilde tasvir edilmesine rağmen, dizinin köklerine dönmesiyle, Battlefield 5 ile insanoğlunun en büyük çatışmasına girin. Büyük Büyük Operasyonlar ve kooperatif Kombinasyonu gibi modlarda ekibinizle fiziksel, çok oyunculu bir çok oyunculuğa katılın Tek oyunculu Savaş Hikayeleri’nde küresel mücadeleye karşı silahlar veya insan dramı tanıklığı. Dünyanın dört bir yanındaki epik ve beklenmedik yerlerde savaşırken, en zengin ve en sürükleyici Battlefield’ın keyfini çıkarın.
★ Daha önce hiç görmediğiniz gibi 2. dünya savaşı – Savaşın, her şeyin başladığı yere geri döndüğü savaşın beklenmedik ama hayati anlarına kavuşun.
★ All-Out Savaşı Kaosunda 64 Oyuncu Multiplayer Şirketinizi çok yönlü Grand Operations modu gibi yeni deneyimlerle çok oyunculu bir şekilde yönetin. Conquest gibi klasik modları ele alın veya kooperatif Combined Arms’ta arkadaşlarınızla toplayın.
★ Henüz En Zorlu Savaş Alanı Yeni bir asker taşıma seti, tahkimatlar ve yıkım araçları kullanan savaş alanında manevra yap.

★ Öldürülen Savaş Öyküleri Oyna Tek kişilik oyuncu Savaş Hikayeleri’nde küresel mücadeleye karşı insan dramını tanıklık et. Nükleer silah tedarik hatlarının kontrolü için savaşırken Norveçli dağlardan aşağı inin, Fransız sömürgeci birlikleriyle ön cepheye katılın ya da Kuzey Afrika’daki düşman hatlarının arkasına kargaşa yaratmak için gönderilen bir grup yanlışlıkla gidin.
★ Savaşın Gelgitleri Yeni içeriklerin sizi ve Şirketinizi sürekli olarak yeni savaş alanları ve ekipmanların beklendiği çok sayıda önemli WW2 lokasyonuna taşıdığı bir yolculuğa çıkın.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
İşlemci: AMD FX-8350 veya Core i5 6600K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 1050 / NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Torrent Boyutu: 44 GB

Ekran Görüntüleri

Battlefield 5 Deluxe EditionBattlefield 5 Deluxe Edition

Battlefield 5 Deluxe EditionBattlefield 5 Deluxe Edition

Battlefield 5 Deluxe EditionBattlefield 5 Deluxe Edition

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Crack Çıkar Çıkmaz Eklenecektir

 

İNDİR Battlefield V Deluxe Edition – Torrent İndir ( Full Unlocked )

Alternatif Battlefield V Deluxe Edition – Torrent İndir ( ALTERNATİF )

Oyunları Takip Edin!

OYUNLAREn Son Eklenenler
GÖZ GEZDİRSenin İçin Derlediğimiz Oyunlar
YORUMLARYorum Yapmak İstermisiniz?

HakkımızdaTorrentoyunn.com sektörde yeni ve sade tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.Oyun İndirme Sektöründe ilk Sırada Olup Orjinal Oyunları Sizlere Ücretsiz ve Virüssüz Sunan torrent Oyun İndirme Sitesidir. Web Sitemizdeki Oyunlarda ve Programlarda Kesinlikle VİRÜS Yoktur.
İyi Eğlenceler Dileriz...


Copyright © 2018 | Tüm Hakları Saklıdır

Full oyun İndir , Torrent Oyun İndir , Game Download , Oyun İndir, Full Oyun İndir