8064 Görüntülenme

Dread of Laughter

Oyun Bilgileri

Dread of Laughter’da oyuna Catheryn Barnett karakteriyle başlıyorsun. Ailenizi görmeye giderken arabanız bozuluyor ve ormandan kente gitmeye karar veriyorsunuz. Yolun nasıl olduğunu bildiğini düşünüyorsun ama çok çabuk hava kararıyor ve nerede olduğunu bilmiyorsun … Bir çiftlik bulduktan sonra yardım için oraya gidiyorsın ama yakında birisinin ya da başka bir şey tarafından avlandığının farkınde değilsin.

Dread of Laughter‘daki amacınız, size ya da katillere yardım edecek hedefleri tamamlamanın yanı sıra size ulaşmaya çalışan evin etrafında gizlenen bir seri katilin saldırısından kurtulmak mı? Kendinizi kurtarmak için hangi kararlar verilmeli? Sadece siz karar verebilirsiniz. Bazı hedefler katili daha güçlü hale getirecek ve bu yüzden oyunu daha zor hale getirecek ve bazıları oyuncu için daha kolay hale getirecek. Tüm hedefler rastgele oluşturulur, böylece hangisinin size yardım edeceğini asla bilemezsiniz.

Oyunu öldürmenin birden çok yolu olduğu kadar oyunu da yenmek için birçok yol var. Yaptığın her kararın, katilin senin için neyi sakladığını asla bilmediğin için dikkatle yapılması gerekiyor. Işıkları çalıştırmak için jeneratörü ahırda sabitlemeyi dener misin, böylece el fenerine güvenmek zorunda kalmazsın? Yoksa aramalarınızı engellemek için ayarladığı telefon karıştırıcısını bulmayı mı tercih edersiniz? Yaptığınız her karar oyunun gidişatını değiştirecek. Ama ne yaparsan yap, karanlıkta uzun süre kalmayın.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i7-2600K
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 780
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Torrent Boyutu: 3 GB

Ekran Görüntüleri

Dread of LaughterDread of Laughter

Dread of LaughterDread of Laughter

Dread of LaughterDread of Laughter

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Crack Dosyanın İçinde Mevcuttur

NOT: İNDİRİLEN RAR DOSYASINA SAĞ TIKLAYIP KLASÖRE ÇIKART SEÇENEĞİ İLE DOSYAYI ÇIKARTIN.DAHA SONRA UTORRENT PROGRAMI ARACILIĞI İLE KURULUMU TAMAMLAYINIZ. | TORRENTOYUNN.COM EKİBİ

 

Turbobit.net Dread of Laughter – Torrent İndir ( Torrent Download)

Uploaded.net Dread of Laughter – Torrent İndir ( Torrent Download )

Hitfile.net Dread of Laughter – Torrent İndir ( Torrent Download )

Yandex.disk Dread of Laughter – Torrent İndir ( Torrent Download )

Oyunları Takip Edin!

OYUNLAREn Son Eklenenler
GÖZ GEZDİRSenin İçin Derlediğimiz Oyunlar
YORUMLARYorum Yapmak İstermisiniz?

HakkımızdaTorrentoyunn.com sektörde yeni ve sade tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.Oyun İndirme Sektöründe ilk Sırada Olup Orjinal Oyunları Sizlere Ücretsiz ve Virüssüz Sunan torrent Oyun İndirme Sitesidir. Web Sitemizdeki Oyunlarda ve Programlarda Kesinlikle VİRÜS Yoktur.
İyi Eğlenceler Dileriz...


Copyright © 2018 | Tüm Hakları Saklıdır

Full oyun İndir , Torrent Oyun İndir , Game Download , Oyun İndir, Full Oyun İndir