ANASAYFA BLOG ARAÇLAR OYUN LİSTESİ OYUN İSTEK İLETİŞİM
1 Kasım 201819509

Earthfall

Oyun Bilgileri

Dünyanın sonu geldi ve savaş başladı! Bir Co-op Shooter oyunu olan Earthfall’da arkadaşlarınızı toplayın, silahlarınızı doldurun, taşıyabildiğiniz tüm defans eşyalarınızı alın ve azılı uzaylı sürülerine karşı bir takım olarak savaşın. Görevleri tamamlayın, sığınakları güçlendirin, koruyun ve 3D yazıcıları kullanarak daha çok silah, barikat ve taretler yaratarak, vahşi çatışmalar ve zengin hikayelerle dolu 10 efsanevi seviye boyunca uzaylıları parçalayın.

Birlikte Savaşın: 4 oyuncuya kadar destekleyen kooperatifaksiyon – Arkadaşlarınızla takım olun ve yeteneklerinizi sınayan ölümcül uzaylılara karşı savaşın. Birbirinizin arkasını kollayın!
Kontrolü Ele Geçirin: Her biri Dünyayı geri almaya ve hayatta kalmaya çalışan, farklı kişiliklere sahip dört heyecan verici karakterden birini oynayın.
Earthfall Dünyasını Keşfedin: Hikayeden ödün vermeden tempoyu hızlı tutan, hikayeye göre şekillenmiş görevleri tamamlayın.

Gerçek Ko-op: Giriş – Çıkışlı Çokoyunculu- Tekbaşınıza başlayın, arkadaşlarınızı yardıma çağırın, maçlar arasında yemek yiyin… Yapay Zeka botlar, oyundan çıkan arkadaşlarınızın yerini doldurarak her takımın direnişe katılabilmesini teminediyor.

Nefes Kesici Görseller: Göz alıcı fakat ölümcül Kuzeybatı Pasifik, Unreal Engine 4 Teknolojisi sayesinde dramatik bir detaylandırmayla hayata getiriliyor.

Kendince Oyna:Seni öğle yemeği yapıp yemek isteyen uzaylı sürüsüne karşı güçlü silahlar kullan savaş veya onları oluşturduğun savunma hattında karşıla.
Senin Kurallarınla Savaş: Taşınabilir barikat takımı yazdır ve uzaylı sürüsünü kurduğun geçici tuzaklarla yavaşlat.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-4430
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 750 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Torrent Boyutu: 10.5 GB

Ekran Görüntüleri

EarthfallEarthfall

EarthfallEarthfall

EarthfallEarthfall

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Crack Dosyanın İçinde Mevcuttur

Earthfall – İNDİR ( DOWNLOAD )

Earthfall – Alternatif İndir ( Alternative Download )

Oyun Nasıl İndirilir ?
1 : İndirme Linkine Tıklıyoruz.
2 : Açılan Pencerede Yeşil Renk YÖNLENDİR Butonunu Görüyorsunuz Ona Tıklıyoruz.
3 : Ve Son Olarakda Karşımıza Yeni Bir Pencere Açılıyor Sağ Üst Köşede REKLAMI GEÇ VEYA SKİP AD Butonu Çıkıyor Buna Tıklıyoruz ve Dosyamız İniyor. Bu Kadar Basit.. İyi Eğlenceler Dileriz...
İndirme linklerinde herhangi bir sorun oluşması durumunda lütfen aşağıdaki yorum kısmından bize bildiriniz.
Oyunları Takip Edin

Full oyun İndir , Torrent Oyun İndir , Game Download , Oyun İndir , Oyun Yükle