18646 Görüntülenme

OVERKILL’s The Walking Dead

Oyun Bilgileri

OVERKILL’s The Walking Dead bir salgının dünyaya yayılmasıyla birlikte Washington, DC’de aksiyon dolu, dört kişilik bir co-op multiplayer birinci şahıs oyun serüvenimiz başlıyor. Bu beceri testinde, strateji ve takım çalışması oyuncuları, çeşitli görevlerde üç arkadaşla bir araya getirecek, hem ölüleri hem de yaşamı tehdit eden zombilerden korunmak için kampları güçlendirmeye çalışıcağız ve sağ durumda olan insanları güvence altına alacağız.

OVERKILL’s The Walking Dead

Yürüyen Ölülerin Dünyasında Yeni Bir Hikaye

OVERKILL’s The Walking Dead oyununda oyuncular Aidan, Maya, Grant ve Heather ile tanıştırılır; Kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmalı ve isteklilikle bir araya getirilmiş dört kişi. Robert Kirkman’ın orijinal grafik romanlarından oluşan zengin hikaye evreninden esinlenen OVERKILL’in The Walking Dead’i Washington DC’de gerçekleşen bazı olaylara ışık tutuyor

Wasteland of Washington D.C’ye Hoşgeldiniz

Salgından sonra başkenti keşfedin ve ne olduğunu keşfedin. Issız şehir bölgelerine doğru yolculuk yapın ve Georgetown gibi yağmalama, malzeme ve diğer saklanan eşyalar için kayıp mahalleleri arayın. Sokaklarda gezerken çok temkinli olmalısınız zira hem ölüler hemde canlılar sizi duyabilir ve hayata gözelerinizi yumabilirsiniz.

Doğaçlama, Uyum, Üstesinden Gelme

Her şeyin çalışmayı bıraktığı bir dünyada, oyuncular buldukları şeyle baş etmek zorunda kalacaklar. The Walking Dead’in kıyamet sonrası dünyası, işe yarayan şeyler bulmaya çalışmak için yaşamak için zor bir yerdir. Oyuncular şehre malzeme tedarik ettikleri için, silah ve mühimmatın kıt olduğunu ve durumlarının değiştiğini anlayacaklar.

Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10

İşlemci: Intel Core i5-4460

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Torrent Boyutu: 25 GB

Ekran Görüntüleri

OVERKILL’s The Walking DeadOVERKILL’s The Walking Dead

OVERKILL’s The Walking DeadOVERKILL’s The Walking Dead

OVERKILL’s The Walking DeadOVERKILL’s The Walking Dead

Tanıtım Videosu

İndirme Linkleri

Crack Dosyanın İçinde Mevcuttur

 

İNDİR OVERKILL’s The Walking Dead – Torrent İndir ( CODEX – 25 GB )

İNDİR OVERKILL’s The Walking Dead – Torrent İndir ( ALI213 – 38 GB )

Oyunları Takip Edin!

OYUNLAREn Son Eklenenler
GÖZ GEZDİRSenin İçin Derlediğimiz Oyunlar
YORUMLARYorum Yapmak İstermisiniz?

HakkımızdaTorrentoyunn.com sektörde yeni ve sade tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.Oyun İndirme Sektöründe ilk Sırada Olup Orjinal Oyunları Sizlere Ücretsiz ve Virüssüz Sunan torrent Oyun İndirme Sitesidir. Web Sitemizdeki Oyunlarda ve Programlarda Kesinlikle VİRÜS Yoktur.
İyi Eğlenceler Dileriz...


Copyright © 2018 | Tüm Hakları Saklıdır

Full oyun İndir , Torrent Oyun İndir , Game Download , Oyun İndir, Full Oyun İndir